Open Cafe Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virus herpesa

+2
podgana
po
6 posters

Go down

Virus herpesa Empty Virus herpesa

Objavlja  po Čet Okt 16, 2008 12:32 pm

Že od majhnega imam probleme z virusom herpesa, ki se mi nardi na ustnici. Zdravim ga na vse možne načine, da bi ga čimprej odpravila. Čeprav ga imam zadnje čase bolj poredko in traja le kakšne 3 do 4 dni, me vseeno skrbi ena stvar. Namreč, ali lahko virus herpesa preide v genitalni herpes? Mislm, da to sicer ni isti tip virusa, ampak me vseeno zanima, če se to lahk prenese z dotikom?
po
po

Število prispevkov : 26
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Virus herpesa Empty huda nadloga

Objavlja  podgana Čet Okt 16, 2008 6:35 pm

Ta dva herpesa sta si v sorodu, tko kot ene sestrične. Bolje je pazit, mislim pa, da ni velike možnosti.
podgana
podgana

Število prispevkov : 12
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Virus herpesa Empty Re: Virus herpesa

Objavlja  po Pet Okt 17, 2008 8:26 am

Se mi zdi, da že bolj zarad filinga začneš pazt..sicer pa, nikol ne veš kdaj pride kakšna žlahta na obisk Laughing
po
po

Število prispevkov : 26
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Virus herpesa Empty Re: Virus herpesa

Objavlja  Forbidden Neeny Pet Okt 17, 2008 5:18 pm

Ja baje da je moznost.
Moja frendica ma ful bleme s tem in je svoji bivsi punci prenesla na genitalije... Evil or Very Mad
Forbidden Neeny
Forbidden Neeny

Število prispevkov : 2
Join date : 17/10/2008
Age : 38
Kraj : MB/LJ

Nazaj na vrh Go down

Virus herpesa Empty Re: Virus herpesa

Objavlja  Sidney Pet Okt 24, 2008 2:20 am

jaz sam vem da ga mam dozdaj 2x v življenju in bom popizdla kr bo počasi en tedn mimo, pa še kr ni zginlo! argh
Sidney
Sidney

Število prispevkov : 2
Join date : 24/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Virus herpesa Empty Re: Virus herpesa

Objavlja  Mankyboy Pet Feb 27, 2009 8:02 pm

ti šment! zna bit zajeban tole..
labialni herpes je HSV tip 1, genitalni pa HSV tip 2, oba sta zelo kužna, sam načeloma sta različna in nej se nebi prenesl.

genitalni herpes se lah prenese na ustnco, z ust na genitalije pa nej nebi blo možn.
sam men ni lih jasn zakaj je tako, ker se mi zdi isti šit, iz žnabl na genitalje al p iz genitalij na žnable.

kr neki, tipi so v tem primeru na boljšem, ker si sam kondom nataknejo p je stvar varna, sam za nas je pa res mal tvegan. :/

http://med.over.net/forum5/read.php?37,5187760
Mankyboy
Mankyboy

Število prispevkov : 8
Join date : 27/02/2009
Kraj : zaenkrat še LJ.

Nazaj na vrh Go down

Virus herpesa Empty Re: Virus herpesa

Objavlja  alinafatima Čet Okt 23, 2014 9:30 am

Odločitev je precej odvisna od vrste operacije in od referenc tistega, ki bo operacijo izvedel.
Vrsta operacije je pa seveda odvisna od vrste hibe, ki jo želiš odpraviti in pa od tega, kar določen okulist sploh zmore in zna.
Če imaš v mislih koga z referencami za tvoj tip operacije za tvoj tip odprave hibe z dovolj dobrimi zagotovili po pregledu, potem vsekakor priporočam.

alinafatima

Število prispevkov : 1
Join date : 23/10/2014

Nazaj na vrh Go down

Virus herpesa Empty Re: Virus herpesa

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu