Open Cafe Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

+15
wild cherry
Milly
citrus
rayne
anavrin
MigMac
Štefka
Maja_
Ally
Eos
bucka
podgana
po
tinkibinki
Dipsi
19 posters

Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Dipsi Čet Okt 16, 2008 9:35 pm

Meni se zdi, da v naši majhni Sloveniji manjka enih hudih trgovin, npr., ko potuješ že samo 200 km ven imaš tolk več ponudbe glede česarkoli, da ne omenjam večjih prestolnic. Mislim, da pri nas povpraševanje že prekaša ponudbo in zato se nas že veliko poslužuje kar interneta za nakupovanje. Zanima me, kakšno pa je vaše mnenje glede tega, se vam zdi, da bi imeli tisto in uno hudo stvar, pa je VALDA v Sloveniji ni mogoče dobit?! Rolling Eyes Ali tudi vi pogrešate kaj tukaj? Very Happy
Dipsi
Dipsi

Število prispevkov : 10
Join date : 15/10/2008
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  tinkibinki Čet Okt 16, 2008 10:26 pm

Jst sm načeloma zelo zadovoljna, ponavadi v Muri in Labodu najdem kar iščem, včasih me pot zanese tudi v Tkanino, vendar tam včasih kupim kakšen pas. Za čevlje pa je seveda najboljši Mass. Všeč mi je, da vem, v katero štacuno naj grem prvo in v kateri bom najdla vse. Laughing
tinkibinki
tinkibinki

Število prispevkov : 41
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  po Čet Okt 16, 2008 10:30 pm

Štumfe pa seveda v Polzeli Razz
po
po

Število prispevkov : 26
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  podgana Čet Okt 16, 2008 11:00 pm

tinkibinki je napisal/a:Jst sm načeloma zelo zadovoljna, ponavadi v Muri in Labodu najdem kar iščem, včasih me pot zanese tudi v Tkanino, vendar tam včasih kupim kakšen pas. Za čevlje pa je seveda najboljši Mass. Všeč mi je, da vem, v katero štacuno naj grem prvo in v kateri bom najdla vse. Laughing


Mass? Peka, jaz tam vse najdem. Nč ne žul, so mehki in topli, pa podplat kvaliteten, nč ne drsi.
podgana
podgana

Število prispevkov : 12
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  podgana Čet Okt 16, 2008 11:01 pm

Peko, kakšna Peka. Embarassed
podgana
podgana

Število prispevkov : 12
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  bucka Pet Okt 17, 2008 12:53 am

Pogrešam GAP!
Pri vseh drugih uvoženih štacunah s tekstilom pa mi gre na živce, ker je v tujini večinoma mogoče najti veliko boljšo robo (in večinoma tudi po občutno ugodnejših cenah) kot pri nas.

bucka

Število prispevkov : 8
Join date : 17/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  tinkibinki Pet Okt 17, 2008 10:17 am

No ok, resno, jst bi predvsem uvozla štacune s supergami, ker pri nas je tema kar se tega tiče, torej štacune ala footlocker in JD, ki imajo različne firme in modele (pa ne iz leta 99).
Poleg tega, tudi če pri nas najdemo kakšno firmo, ki nam je načeloma všeč, so modeli ponavad wtf
tinkibinki
tinkibinki

Število prispevkov : 41
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Eos Pet Okt 17, 2008 10:35 am

Jaz bi uvozila REI, ameriško verigo trgovin z opremo za zunanje dejavnosti. Podobno kot naš Iglu, samo še mnogo bolj bogata ponudba in - predvsem - ugodne cene ...
Eos
Eos

Število prispevkov : 48
Join date : 17/10/2008
Kraj : Pluton

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Ally Pet Okt 17, 2008 2:00 pm

Ok no... Embarassed Embarassed pač... ČEVLJI. Pogrešam dobro trgovino s čevlji. Želela bi veliko izbiro čevljem Jimmyja Chooja (moj najnajljubši), Stuarta Weitzmana, Prade, Blahnika... Kakorkoli, trgovino, kjer bi pasla svoje očke in se vsake toliko časa nagradila z njihovimi produkti. Embarassed Vem, da se to marsikomu sliši neumno, ampak pač.... vsaj ima svoj "fetiš". Saj imamo nekaj dobrih trgovin, ampak daleč od tega, kar sem videla v tujini. heart 1

Definitivno bi bila zelo vesela kakšnega večjega "greenshopa", ne pa da moram večino stvari naročati iz tujine.

APPLE. Definitivno. To, kar imamo zdaj (še posebej iStore) je v k**** Very Happy

Linens 'n Things (pohištvo in dodatki Smile )

Zaenkrat to Smile



Ally
Ally

Število prispevkov : 21
Join date : 17/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Maja_ Pet Okt 17, 2008 10:02 pm

Ally je napisal/a:Ok no... Embarassed Embarassed pač... ČEVLJI. Pogrešam dobro trgovino s čevlji. Želela bi veliko izbiro čevljem Jimmyja Chooja (moj najnajljubši), Stuarta Weitzmana, Prade, Blahnika... Kakorkoli, trgovino, kjer bi pasla svoje očke in se vsake toliko časa nagradila z njihovimi produkti. Embarassed Vem, da se to marsikomu sliši neumno, ampak pač.... vsaj ima svoj "fetiš". Saj imamo nekaj dobrih trgovin, ampak daleč od tega, kar sem videla v tujini. heart 1

Definitivno bi bila zelo vesela kakšnega večjega "greenshopa", ne pa da moram večino stvari naročati iz tujine.

APPLE. Definitivno. To, kar imamo zdaj (še posebej iStore) je v k**** Very Happy

Linens 'n Things (pohištvo in dodatki Smile )

Zaenkrat to Smile





se strinjam! rocking
Maja_
Maja_

Število prispevkov : 13
Join date : 17/10/2008
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Štefka Pet Okt 17, 2008 11:00 pm

Ikeo - da ne bi bilo potem take fame okrog nje in da bi se moje bivališče nehalo spreminjati v Ikeino razstavišče.

Pa kakšno trgovino z azijsko hrano, kjer bi človek dobil VSE za sushi + po normalni ceni.

Sicer pa nisem fenica trgovin.

Štefka

Število prispevkov : 5
Join date : 17/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  MigMac Pon Okt 27, 2008 10:30 am

K sm bla v Ameriki, so se mi dopadle naslednje trgovine, ki bi jih z veseljem mela tukaj!

PAC SUN - za sneakerje znanih znamk

Zuumies - za casual obleke

Body Shop - kozmetika

MigMac

Število prispevkov : 4
Join date : 20/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  anavrin Pet Okt 31, 2008 8:47 pm

ne,ne,ne po moje ni treba pa prav nič več...mamo že vs "šit" tle...tako da...nevem al si "zahtevn" al pa malo manj "zahtevn" tud nima veze....prav za vsakega mislim da se najde že vse / je že vse....in ne rabimo več kakršnekoli "amerikanizacije" in pretirane "deformacije" naše družbe Very Happy Very Happy Very Happy
anavrin
anavrin

Število prispevkov : 143
Join date : 21/10/2008
Age : 40
Kraj : tü pa taaaam...;)

http://www.myspace.com/sampejmo

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  rayne Sob Nov 01, 2008 11:50 am

anavrin je napisal/a:ne,ne,ne po moje ni treba pa prav nič več...mamo že vs "šit" tle...tako da...nevem al si "zahtevn" al pa malo manj "zahtevn" tud nima veze....prav za vsakega mislim da se najde že vse / je že vse....in ne rabimo več kakršnekoli "amerikanizacije" in pretirane "deformacije" naše družbe Very Happy Very Happy Very Happy

Se podpišem pod to! Mad
rayne
rayne

Število prispevkov : 235
Join date : 18/10/2008
Age : 41
Kraj : LJUBLJANA

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  po Sob Nov 01, 2008 12:12 pm

Js se pa ne strinjam glih najbolj, da nič več ne rabmo.. sicer nism fenica trgovin, vbistvu jih ne maram in grem v trgovino samo ko kaj res nujno rabim, ampak vseeno..vsekakor pogrešam predvsem trgovine z večjo izbiro šuhov. Osebno zelo težko dobim šuhe, ki bi mi res sedli na nogo. Sedejo mi Puma in Adidas in ravno to pogrešam pri nas. K pr nas res pičkin dim dobiš, vsako leto si skor isti model kupim, k pač ni neke blazne ponudbe. Zdaj če si človek k ti je vse prav, pol verjetno res ne rabiš še kaj več, k štacun je miljon. Sam z vidika nekoga, ki pa ful težko dobi stvari, je pa mal drgač...
po
po

Število prispevkov : 26
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  citrus Sob Nov 01, 2008 2:24 pm

anavrin je napisal/a:in ne rabimo več kakršnekoli "amerikanizacije" in pretirane "deformacije" naše družbe Very Happy Very Happy Very Happy

Trgovine, kot je npr. Zara, je španska. Pa še ena španska se je pri nas v zadnjem času odprla, pa sem pozabla ime.

Jaz si pa želim več mešanja kulture, več izbire - sam poglej, kaj se je zgodil z majhnimi/obrobnimi trgovinami/institucijami: Mercator je pokupil Emono in ga je zdaj več kot recimo Špara oz. vseh drugih mini trgovinic. Mercator pike lahko zbiraš v Intersportu, pa v Maxiju .... ma, bruh.

Ko je Kolosej prevzel Komuno, jo je zaprl. Upajmo, da ne za vedno. Jaz sem včeraj iz inata šla raje na Vič kakor v Kolosej gledat Pokrajina št. 2. Ker se mi zdi pomembno podpirat lokalne in manjše stvari, kot pa megalomanske.

citrus

Število prispevkov : 70
Join date : 17/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Milly Sob Nov 01, 2008 6:52 pm

Good Vibrations - sex shop direktno iz San Francisca. Bistveno večja izbira takšnih in drugačnih igračk, pa še več dobiš za svoj dnar bic
Samo upam, da bo moja imela dovolj "jajc" in kej nabavla za dolge, zimske noči horse

Milly

Število prispevkov : 1
Join date : 01/11/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  wild cherry Pon Nov 03, 2008 12:17 pm

THE BODY SHOP
wild cherry
wild cherry

Število prispevkov : 19
Join date : 17/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Eos Pon Nov 03, 2008 12:38 pm

citrus je napisal/a:Jaz sem včeraj iz inata šla raje na Vič kakor v Kolosej gledat Pokrajina št. 2. Ker se mi zdi pomembno podpirat lokalne in manjše stvari, kot pa megalomanske.

Tudi jaz imam rajši Vič, čeprav me že kar dolgo ni videl. Tako ali tako se mi zdi tamkajšnji (viški, that is) ambient zelo prijeten, sicer pa mi je nasplošno Kolosejev popkorn odnos do gostov relativno cenen. Nič ne rečem, saj pestra izbira filmov in predvajanj čisto prav pride, ampak ne bi nam bilo pa nič hudega, če bi se filmi predvajali manj pogosto in če se notri ne bi smelo jesti. Razvajanje publike vodi v nekakšno nekritičnost, kar se pomoje pozna tudi pri samem odnosu občinstva do filmske umetnosti kot take. But then again, maybe that's just me.

Offtopic, vem, se opravičujem.
Eos
Eos

Število prispevkov : 48
Join date : 17/10/2008
Kraj : Pluton

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  citrus Pon Nov 03, 2008 2:38 pm

Eos je napisal/a:Razvajanje publike vodi v nekakšno nekritičnost, kar se pomoje pozna tudi pri samem odnosu občinstva do filmske umetnosti kot take.

Se povsem strinjam. Pa s emi zdi, da bi tisti kartomati lahko večkrat delali. Na sploh se mi zdijo karte čist predrage.

[OT]

citrus

Število prispevkov : 70
Join date : 17/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  zarya Ned Nov 09, 2008 8:25 pm

Smo že itak preveč razvajeni.Včasih si imel zgolj nekaj Marlesovih kuhinj pa spalnic iz Lesnine, pa si ravno tako preživel.

Mogoče bi pasala kakšna Ikea.Poceni in velika izbira,še v Jugi smo hodili tja v Gradec kupovat. Laughing
zarya
zarya

Število prispevkov : 11
Join date : 29/10/2008

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Mandarina Ned Jan 11, 2009 6:54 pm

wild cherry je napisal/a:THE BODY SHOP
A sem jaz to trgovino videla na Dunaju? scratch

Želela bi si kak Gothik shop z kaj več izbire od obstoječe. Škornje z debelim podplatom bi radaaa! rocking
Mandarina
Mandarina

Število prispevkov : 38
Join date : 19/11/2008
Kraj : Okolica Lj.

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Foxxx Sre Jan 14, 2009 3:42 am

ebayu bi dala koncnico .si Smile
pa mobitele iz koreje bi se dal uvozt
Foxxx
Foxxx

Število prispevkov : 8
Join date : 17/10/2008
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Trgovina z azijsko hrano

Objavlja  Drejc Pon Sep 17, 2012 1:40 am

Štefka je napisal/a:Ikeo - da ne bi bilo potem take fame okrog nje in da bi se moje bivališče nehalo spreminjati v Ikeino razstavišče.

Pa kakšno trgovino z azijsko hrano, kjer bi človek dobil VSE za sushi + po normalni ceni.

Sicer pa nisem fenica trgovin.

Tvoj problem je rešen. Vse za suši po zelooooo zmerni ceni lahko dobiš na svilnapot.com. Pa še veliko drugeih sestavin za pripravo azijskih jedi imajo.

Drejc

Število prispevkov : 1
Join date : 17/09/2012

Nazaj na vrh Go down

TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO Empty Re: TRGOVINE, KI BI JIH 'UVOZILI' V SLOVENIJO

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu