Open Cafe Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erjavec novi/stari obrambni minister

+4
citrus
Lili
podgana
tinkibinki
8 posters

Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  tinkibinki Pet Okt 17, 2008 1:03 pm

Kaj pravite na to, da Erjavec pravi, da ima še "nedokončane posle" na obrambnem ministrstvu? Se vam zdi, da bi moral Pahor popustiti in mu prepustiti obrambo ali naj vztraja pri tem, da Erjavca skine s tega položaja? Kakšen bo po vaše razplet dogodkov?

Men gre Erjavec orto na živce bic , zdej je zavohu, da lohk izsiljuje. No da ne govorimo o tem, da je dubu tok glasov samo zato ker je špilu clown v predvolilnem boju, upokojencem pa itak že mal na otročje vleče, tko da niso mel dileme koga volt.

No ja, nimam pojma kako se bo razpletl, zagotov si jih bojo pa še neki cajta jerkit
tinkibinki
tinkibinki

Število prispevkov : 41
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  podgana Pet Okt 17, 2008 4:33 pm

Men gre Erjavc tudi na živce. Zdaj prav nesramno izsiljuje. Kaj bo zrihtu? Do zdaj ima same afere in skoz govori, da je vse transparentno. Verjetno bodo v desusu pritisnili na njega, da se bo malo spustil na zemljo. bic
podgana
podgana

Število prispevkov : 12
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  Lili Sob Okt 18, 2008 4:47 pm

Jaz sem vsekakor zelo vesela, da je zmagala levica! Halo?! Desnica je preveč zavzela Slovenijo, ki je trenutno manjka liberalnih prepričanj.

Tako, da sedaj čakam nekaj ukrepov v tej smeri. Zanimajo me premiki v smeri dovoljenja otrok istospolnih partnerjev, oploditvi žensk itd..

Ampak, kar se dogaja sedaj po volitvah.. Sem pa rahlo razočarana. Od levice slišim le še, da je o vsem "preuranjeno" govorit. Tako, da se ne čudim Erjavčevim izsiljevanjem. Si upam rečt, da ga celo razumem, kljub temu, da je človek v mojih očeh nesposoben, primitiven omejenec. Začenjam dvomit v vse Pahorjeve odločitve.. Današnje dneve je v igri celo Rupel, kateremu je Pahor deloma dal potrditev. Tko, da vse skupaj cela štala.. Sama preračunavanja politikov, kdo bo kje sedel in v tem zelo spretno igra tudi levica.

Se bojim, da bo naša "levica" ponovno ena zlata sredina. In, če trenutnemu Erjavcu ne bo uspelo dobit, kar hoče, se bo pa zagotovo našel en drug Erjevec.

Tako, da moj odgovor je, da Pahor me je vsekakor razočaral. Pa seveda, da Erjavec zame: NO GO!
Lili
Lili

Število prispevkov : 14
Join date : 15/10/2008
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  podgana Sob Okt 18, 2008 6:52 pm

Jaz sem ravno danes brala v Narobe, so spraševali politike glede posvojitev otrok. Golobič je bil edini, ki je rekel, da v Zares ne nasprotujejo posvojitvam otrok s strani istospolnih parov. Kresalova je rekla, da je najprej potrebna stokovna razprava, zato zaenkrat ne podpirajo tega, Pahor se o posvojitvah seveda ni izrekel, rit pač, Erjavec in njegov desus pa prvi, da je najbolj normalen razvoj otroka možen v celoviti družini t.j. z očetom in materjo. Evil or Very Mad
Pahor je meni že od nekdaj ena rit, ki se noče nikomur zamerit in vedno vse zavije v celofanček in muti, muti.
Se pa strinjam, super, da je levica zmagala, desnica je še bolj žaljiva in podmukla. Bojim pa se, da se s Pahorjem ne bo kaj dosti spremenilo, samo lepše bo zgledalo.
podgana
podgana

Število prispevkov : 12
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  tinkibinki Sob Okt 18, 2008 8:47 pm

Če forum uspe, bo naša naslednja akcija, da ustanovimo stranko hitler superman

hahaha Smile
tinkibinki
tinkibinki

Število prispevkov : 41
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  citrus Pon Okt 20, 2008 9:16 pm

tinkibinki je napisal/a:Če forum uspe

Kdo pa, misliš, je odgovoren za to? Moderatorji, forumovci ali kar vsi skupaj?

citrus

Število prispevkov : 70
Join date : 17/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  tinkibinki Sre Okt 22, 2008 4:08 pm

Hm...verjetno kar vsi skupaj:) Well, to je blo zdej off-topic.
Torej, kok ministrstev gre zdej Desusu?
tinkibinki
tinkibinki

Število prispevkov : 41
Join date : 15/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  podgana Sre Okt 22, 2008 5:27 pm

trije, se mi zdi. scratch
podgana
podgana

Število prispevkov : 12
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  mantaray Sre Okt 29, 2008 12:28 am

Glede afer znotraj Desus-a vem bolj malo, mi je pa Erjavec že od začetka precej antipatičen in me po idotskem izrazu nekoliko spominja na Busha. Osebno se mi zdi nedopustno, da imamo politike, ki na resna vprašanja odgovarjajo kakor da bi bili v gostilni s prijatelji, če pa so to še neke kvazi na sex napeljane fore, potem me pa sploh mine.. Naš mali Kahel je pač mali smešni dvorni jocolor , ki je s podporo nevednih upokojencev visoko prilezel. Je pa definitivno čas, da se ga umakne Arrow , tako iz politike kot iz televizije, kjer si večinoma dela samo sramoto ...
mantaray
mantaray

Število prispevkov : 11
Join date : 24/10/2008
Age : 43
Kraj : Še vedno LJ..

http://www.itivi.si

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  cartocub Tor Nov 04, 2008 2:19 am

Erjavec nima kaj iskati na OM, in glede na to, kako se trenutno zadeva odvija, bo primoran sprejeti ponujeno mesto ministra za delo. V nasprotnem primeru, če zavrne (kar ne bo), bo pušnu še to.
Skratka, bil bi že skrajen čas, da se Kahel začne zavedat, da ni v položaju postavljati pogojev (he should have known that from the get-go).

cartocub

Število prispevkov : 428
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  cartocub Ned Nov 09, 2008 5:41 pm

Kakor zgleda, da se je Erjavec končno sprijaznil z dejstvom, da ne bo vodil državotvornega resorja (a, ga je le srečala pamet Question).

cartocub

Število prispevkov : 428
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  zarya Ned Nov 09, 2008 8:19 pm

Občutek imam, da si Karel tako zelo želi podaljšati mandat na MORS-u predvsem zato, ker utegne njegov naslednik naleteti na kakšen kočljiv in nedokončan biznis.Saj veste, orožarski posli nesejo gore denarja, mogoče bi morala pasti še kaka provizija komu v žep, pa bi bilo treba pomesti še nekaj smetja pod hudo odebeljeno preprogo.Za plače vojakov se je sicer res zavzel, o ostalem pa bi se dalo debatirati. No
zarya
zarya

Število prispevkov : 11
Join date : 29/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  cartocub Pon Nov 24, 2008 11:00 pm

No, pa je danes Kahel "predal posle" novi ministrici za obrambo - s težkim srcem, a je le šlo Wink.
(btw, če sem za en cink zlobna: Jelušičeva bi si pa lahko mal uredila tisti buš nad očmi - samo še "unibrow" ji manjka, pa bo slika popolna silent )

cartocub

Število prispevkov : 428
Join date : 16/10/2008

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  goblinsly Sre Apr 29, 2009 7:12 pm

Kahel je bil kar uredu, pa tudi simpatičen. To kar smo pa sedaj dobili je pa groza od groze.
goblinsly
goblinsly

Število prispevkov : 16
Join date : 09/12/2008
Age : 37
Kraj : Slovenija, Ljubljana, Hrenova 19

Nazaj na vrh Go down

Erjavec novi/stari obrambni minister Empty Re: Erjavec novi/stari obrambni minister

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu